Pracowaliśmy dla:
      

Wolna koja na naszym jachcie Conrad 54 - s/y "Leonid Teliga"

Lubisz przygody, niezapomniane wrażenia, które zapierają dech w piersiach? Morskie powietrze, szum fal to twój żywioł? Trafiłeś w doskonałe miejsce! Szukamy właśnie takich osób, jak ty.

Wyrusz z nami i zbierz niezapomniane przeżycia na morzach i oceanach. Sprawdź naszą ofertę bliskich i dalszych rejsów - możesz popłynąć gdzie tylko chcesz. Organizujemy różnorodne rejsy prowadzone przez doświadczonych kapitanów. Jeśli chcesz dołączyć do naszej morskiej wyprawy - zapraszamy.

Na każdy rejs zawsze znajdzie się wolna koja na jachcie. Sprawdź, jaki rejs Cię interesuje i zapisz się! Będziesz miał możliwość zobaczyć wiele niezwykłych miejsc, które są dostępne tylko z powierzchni wody. Każda taka wyprawa to również odrobina adrenaliny - nigdy nie wiadomo co się zdarzy. Pogoda może pokrzyżować nam szyki, wiatr nie sprzyjać. Jednak w doskonałym towarzystwie szybko uda się opanować każdą sytuację i przeżyć coś niezwykłego.

Wolna koja na naszym jachcie czeka właśnie na Ciebie! Zastanawiasz się, jak wygląda oferowana przez nas koja na jachcie? Nasz piękny statek Conrad 54 - "Leonid Teliga" to zwinna i mocna konstrukcja z 1978 roku. Posiada 17 metrów długości, jest szybka i niejedno już przetrwała. Na pokładzie znajduje się 10 piętrowych koi, więc wolna koja dla ciebie z pewnością się znajdzie. Ponadto jacht jest wyposażony w wiele udogodnień (np. lodówka, kuchenka, radio, czy też ogrzewanie). Cała konstrukcja przeszła generalny remont, więc nasz dzielny jacht oferuje obecnie niezwykle komfortową podróż.

Niezwykłe przygody w prawdziwie doborowym towarzystwie już na ciebie czekają! Koja na jachcie jest już przygotowana - każdy może do nas dołączyć. Rejs z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem. Sam się o tym przekonaj. Nie pozwól, żeby morska wyprawa cię ominęła!

Poczuj moc pracy, prawdziwie aktywny wypoczynek, w wyniku którego osiąga się wspólny cel. Zdobądź nowe, praktyczne umiejętności. Spędź parę dni na morzu i zdobądź wyjątkowe wspomnienia. Wolna koja może być twoja już dziś!

Sprawdź naszą aktualną ofertę rejsów!

 
Copyright © WODNA SOWA – Imprezy integracyjne dla firm. Rejsy integracyjne. Eventy żeglarskie.
Projekt i wykonanie: Artneo.pl & Strony www