Pracowaliśmy dla:
      

The Tall Ships Races 2017

Rejsy morskie stażowe po Morzu Bałtyckim

Woda, słońce, wiatr i... niezwykłe wspomnienia – to właśnie czeka Cię na Bałtyku podczas profesjonalnie zorganizowanego wyjazdu na wakacje na jachcie. Wybierz się do Szczecina w poszukiwaniu przygody swojego życia. Bałtyk już na Ciebie czeka!

Na jakich zasadach organizowane są rejsy morskie?

Rejsy stażowe to jedna z wielu atrakcji znajdujących się w programie odbywających się regularnie The Tall Ship Races. Bałtyk zapełniają wówczas najpiękniejsze i największe żaglowce z całego świata. Wybierając wakacje na jachcie, możesz poczuć się jak członek załogi jednego z nich. Tłem dla Twojej przygody będzie niepowtarzalny, emocjonujący finał regat, a zatem okazja, której nie może przegapić żaden prawdziwy wilk morski.

Rejsy morskie po Bałtyku – co możesz zyskać?

Żeglarstwo uczy pokory, szacunku dla żywiołu, współpracy z innymi, a także szybkiego podejmowania decyzji w obliczu często zmiennej pogody. Rejsy stażowe pomagają w wyrobieniu powyższych umiejętności. To nie tylko doskonała okazja do przeżycia niepowtarzalnej przygody, ale również do zdobycia uprawnień żeglarskich. Godziny spędzone na jachcie na Bałtyku traktowane są jako profesjonalne szkolenie. Dzięki temu łatwiej wypełnisz czas kursu wymaganego do zdobywania kolejnych patentów, umożliwiających samodzielne żeglowanie. Łącząc w ten sposób przyjemne z pożytecznym, możesz zakochać się w morzu na nowo, a jednocześnie podnieść swoje kwalifikacje pod okiem instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Zaufaj nam – od lat pływamy razem po Bałtyku.

Rejsy morskie wyszczególnione w programie The Tall Ship Races organizowane były już w 2007 i 2013 roku. 2017 rok przyniósł kolejną edycję imprezy. Uczestnicy wypraw po Bałtyku wraz z nami zmierzyli się z żywiołem, przeżyli wyjątkową przygodę oraz podnieśli poziom własnych umiejętności żeglarskich, doskonale się przy tym bawiąc. Serdecznie zapraszamy do udziału w następnej odsłonie wyjątkowych regat. Na wszystkich chętnych czekamy w Szczecinie. Żagle na maszt – wyruszamy na Bałtyk!

Sprawdź naszą aktualną ofertę rejsów!

 
Copyright © WODNA SOWA – Imprezy integracyjne dla firm. Rejsy integracyjne. Eventy żeglarskie.
Projekt i wykonanie: Artneo.pl & Strony www