Pracowaliśmy dla:
      

Rejs morski po Morzu Tyrreńskim

Morze Tyrreńskie to część morza śródziemnego, która jest zawarta pomiędzy Korsyką, Sardynią, Sycylią i Półwyspem Apenińskim. Do tego morza uchodzi między innymi trzecia co do długości rzeka Włoch - Tyber. Przepiękne krajobrazy i przyjemna okolica są więc świetnym pomysłem na niezapomniane wakacje.

Nasza firma organizuje rejsy morskie stażowe, które są zarówno okazją do nauczenia się wielu nowych rzeczy, jak i okazją na najlepsze wczasy w życiu. Morze Tyrreńskie daje wiele możliwości - nasza firma organizuje rejsy stażowe, które pozwalają nauczyć się współdziałania w grupie, która dąży do wspólnych celów, a przy tym jest to okazja do odwiedzenia najpiękniejszych zakątków na świecie. Rejsy morskie stażowe to okazja do niezapomnianej przygody oraz do zdobycia nowych umiejętności. Rejs po Morzu Tyrreńskim daje możliwość zwiedzić najpiękniejsze miejsca Włoch i Korsyki, takie jak Pisy, La Spezia, Rapallo, Genui, Calvi, Ajaccio, Bonifacio, Porto Vecchlo czy Elby.

Nasza firma udowadnia, że wczasy nie muszą kojarzyć się tylko z bezczynnym leżeniem na plaży, a mogą być naprawdę aktywnym wypoczynkiem. Rejsy morskie stażowe to niezapomniana okazja do nabycia nowych umiejętności, zdobycia doświadczenia, poznania wielu ciekawych technik wykorzystywanych na wodzie, a zarazem możliwość fantastycznej przygody. Sprawimy, że rejs po Morzu Tyrreńskim będą Państwo wspominać całe życie. Jest to przepiękna okolica, którą zdecydowanie warto odwiedzić.

Morze Tyrreńskie daje wiele możliwości kapitanom, którzy wciąż poznają uroki tego miejsca. Jeżeli szukają Państwo wakacyjnej alternatywy, zachęcamy do wyboru rejsu po Morzu Tyrreńskim. Jest to świetna okazja do aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, które jest połączone z trenowaniem manewrów na jachcie. Nasze jachty są wykonane z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu otrzymują Państwo gwarancję bezpieczeństwa i zadowolenia.

W Wodnej Sowie najważniejszy jest Klient, dlatego w razie jakichkolwiek pytań o nasz rejs zachęcamy do kontaktu.

Sprawdź naszą aktualną ofertę rejsów!

 
Copyright © WODNA SOWA – Imprezy integracyjne dla firm. Rejsy integracyjne. Eventy żeglarskie.
Projekt i wykonanie: Artneo.pl & Strony www