Pracowaliśmy dla:
      

Rejs morski po Zatoce biskajskiej

Wyrusz po przygodę!

Marzysz o pięknej pogodzie, egzotycznych widokach południowej Europy, beztroskim podróżowaniu oraz bezkresie lazurowych wód Oceanu Atlantyckiego? Rejs morski u wybrzeży Hiszpanii i Francji to nie tylko pomysł na wakacje, ale przede wszystkim - niezapomniana przygoda życia. Aktywny wypoczynek jest coraz popularniejszą formą spędzania wakacji czy urlopów, oraz przyciąga chętnych masą atrakcji i możliwością nabycia nowych umiejętności.

Zatoka Biskajska znajduje się między Półwyspem Iberyjskim a południowo-zachodnim wybrzeżem Francji. Piękno obu krajów, liczne zabytkowe i malownicze porty oraz otwarta przestrzeń oceanu pomogą zrelaksować się każdemu, kto lubi spędzać czas w ciekawy sposób i nie boi się nowych wyzwań. Podróż przez południe Europy to nie tylko ciepły klimat i niepowtarzalne widoki, ale również nowe doznania kulinarne - Zatoka Biskajska dostarcza pysznych owoców morza, a Hiszpania i Francja znane są z wyjątkowego, słynnego wina i licznych imprez czy wydarzeń kulturalnych.

Żegluga jest coraz popularniejszym hobby - na całym świecie pokochały ją miliony ludzi w każdym wieku. Nie skłamiemy mówiąc, że poszerza horyzonty. Niezapomniany i pełen wrażeń rejs morski? Zatoka Biskajska i Wodna Sowa czekają właśnie na Ciebie!

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą kierunków i atrakcyjnymi cenami - czas spędzony z nami to najlepszy pomysł na wakacje czy urlop: niepowtarzalne przygody, fantastyczni ludzie oraz miejsca, których nie zapomnisz do końca życia.

Sprawdź naszą aktualną ofertę rejsów!

 
Copyright © WODNA SOWA – Imprezy integracyjne dla firm. Rejsy integracyjne. Eventy żeglarskie.
Projekt i wykonanie: Artneo.pl & Strony www