Pracowaliśmy dla:
      

Rejs morski po Morzu Irlandzkim

Jednym z najciekawszych i najbardziej osobliwych kierunków rejsów morskich jest Morze Irlandzkie. To akwen, który charakteryzuje się szczególną urodą, ze względu na mnogość wysp i wysepek oraz występowanie wyjątkowej postaci koralowca różowego. Rejs morski po tych wodach to możliwość zobaczenia na żywo występu delfinów oraz skosztowania chłodnego, owianego legendami irlandzkiego piwa.

Wypoczynek, krajobrazy, Irlandia – brzmi, jak wakacje marzeń!

Co można zobaczyć na trasie? Morze Irlandzkie znajduje się między Wielką Brytanią, a Irlandią, a jego wody mieszają się z wodami Atlantyku. Głównymi portami tego akwenu jest Dublin i Belfast, czyli stolice Irlandii i Irlandii Północnej. Być może to za sprawą celtyckiej mitologii i legend, być może to po prostu kwestia geograficznej alienacji, jednak Irlandia zawsze zdawała się być dość niedostępna i osnuta mgiełką zagadkowości. Wodna Sowa organizuje rejs morski wodami irlandzkimi i łącząc elementy aktywnego wypoczynku i żeglarstwa, proponuje wyjątkowe wyprawy i gwarantuje niezapomniane przeżycia.

Dlaczego właśnie rejs morski?

Żeglarstwo z roku na rok staje się coraz bardziej popularnym sposobem spędzania wakacji. Jednocześnie jest znakomitą alternatywą dla podróży klasycznymi środkami transportu i szansą na zobaczenie świata z unikalnej perspektywy morskiego wilka. Niewątpliwą zaletą takiej podróży jest możliwość przyjrzenia się życiu w morskich miastach i miasteczkach, zwiedzanie najpiękniejszych miejsc regionu, próbowanie lokalnych specjałów, a to wszystko w towarzystwie wyjątkowej załogi, która tworzy przyjazny i rodzinny klimat.

Rejsy to znakomity sposób na oderwanie się choć na chwilę od rzeczywistości i szansa na prawdziwy odpoczynek psychiczny. Jednak z rejsami trzeba uważać – ponoć zakochał się bez pamięci, kto choć raz spróbował!

Sprawdź naszą aktualną ofertę rejsów!

 
Copyright © WODNA SOWA – Imprezy integracyjne dla firm. Rejsy integracyjne. Eventy żeglarskie.
Projekt i wykonanie: Artneo.pl & Strony www