Pracowaliśmy dla:
      

Żeglarstwo morskie - rejsy turystyczne i wakacyjne na morzu

WODNASOWA to znany z profesjonalnego podejścia do pracy, jak również wielkiego zaangażowania organizator rejsów żeglarskich i motorowych oraz szkoleń. To także niezastąpiony partner w dziedzinie organizacji wszelkich eventów firmowych, towarzyskich oraz marketingowych.

Żeglarstwo morskie to nie tylko nasza praca, ale również ogromna pasja, z której czerpiemy maksimum satysfakcji. Jako organizator rejsów żeglarskich cechujemy się przede wszystkim wieloletnim doświadczeniem, które postanowiliśmy skumulować w jeden wspólny projekt.

Oprócz lat praktyki łączy on w sobie także świeże spojrzenie na żeglarstwo morskie, jak również wiele niekonwencjonalnych pomysłów - tworząc tym samym zupełnie nową jakość na rynku obejmującym rejsy żeglarskie. Naszą ekipę tworzą ludzie, którzy z żeglarstwem związani są praktycznie całe życie. Posiadamy uprawnienia Kapitanów Jachtowych oraz Jachtowych Sterników Morskich, jak również uprawnienia ratownicze i instruktorskie. Ponadto pełnimy funkcję egzaminatorów na stopnie żeglarskie.

Nasza kadra:

Mateusz "Sowa" Sowiński - właściciel firmy. Kapitan Jachtowy oraz Motorowodny. Instruktor Żeglarstwa PZŻ, Instruktor Sportu o specjalizacji żeglarstwo, Radiooperator  SRC, Stermotorzysta Żeglugi Śródlądowej. Absolwent Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie oraz Akademii Marynarki Wojennej w Gdynii. Z wodą i żeglarstwem związany od dziecka. Od 2006 roku z żeglarstwem zajmuje się zawodowo. Kapitan rejsów morskich, Komandor szkoleń żeglarskich. Vce-komandor YachtKlubu UWM, członek honorowy Akademickiego Klubu Turystycznego oraz członek Akademickiego Klubu Płetwonurków "Skorpena" w Olsztynie. Oprócz żeglarstwa miłośnik górskich szlaków, w które niestety nie ma za często czasu zaglądać. Na morzu oaza spokoju, w portach, niezrównany kompan wycieczek bliższych i dalszych, wulkan energii, tryskający poczuciem humoru :)
zdjęcie wkrótce Paweł "Pablo" Sowiński - Kapitan Jachtowy i MotorowodnyInstruktor Żeglarstwa PZŻ, Instruktor Sportu o specjalizacji żeglarstwo, Instruktor ISSA, SRC by RYA. Absolwent Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. Od 18 lat na wodzie, praktycznie bez przerwy :) Kapitan rejsów morskich, Instruktor morskich szkoleń żeglarskich. W chwilach wolnych od żeglarstwa - podróżnik, zdobywający ciężko dostępne rubieże całego świata.
Adrian "Adi" Gicewicz - Jachtowy Sternik Morski i Motorowodny. Instruktor Sportu o specjalizacji żeglarstwo, Radiooperator SRC, zawodowy ratownik wodny, członek specjalistycznej grupy operacyjnej ratownictwa wodnego. Z wodą związany "od kołyski", niezrównany eksplorator rodzimego morza Bałtyckiego, krążą legendy, iż kraje bałtyckie zamierzają nadać mu honorowy paszport Obywatela Morza Bałtyckiego. Miłośnik pływania Polskimi stalowymi "pancernikami" oraz przyjaciel każdego silnika na statku :) Prywatnie podróżnik, fotograf, miłośnik dobrej Whisky i regionalnego piwa. 
Rafał "Jaskuł" Jaskulski - Jachtowy Sternik Morski i Motorowodny. Instruktor Żeglarstwa PZŻ, Instruktor Sportu o specjalizacji żeglarstwo, Radiooperator SRC. Rodzinny dom położony przy brzegu jeziora Krzywego w Olsztynie niezmiernie wpłynął na jednokierunkowy rozwój zainteresowań Rafała. Krążą plotki, że na swojej legendarnej już "420tce" robił zwroty nim nauczył się chodzić. Komandor i instruktor szkoleń żeglarskich. Wielokrotny oficer rejsów po akwenach całej Europy. Od kilku lat kapitan morskich wypraw. Zimą najczęściej można go spotkać szusującego po górskich stokach Alp.

 

Piotr Tabiś 

Od kilku lat organizujemy nie tylko rejsy turystyczne, ale także różnego rodzaju eventy na wodzie oraz na lądzie, mające na celu integrację. Pracujemy po to, aby spełniać wszelkie oczekiwania naszych klientów i odpowiadać na ich potrzeby.

Jeżeli interesują Państwa profesjonalnie i kompleksowo zorganizowane rejsy żeglarskie o charakterze turystycznym bądź integracyjnym - zachęcamy do bliższego poznania naszej oferty. Z wielkim zaangażowaniem i niekłamaną chęcią zorganizujemy dla Państwa imprezy firmowe mające na celu integrację pracowników, które urozmaicone zostaną między innymi o występy wokalne twórców muzyki szanty. Tego rodzaju eventy z pewnością na długą pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.

Ponadto organizujemy rejsy turystyczne zarówno obejmujące takie miejsca, jak między innymi Genua, Lanzarotte, Gran Canaria, La Palma, Teneryfa oraz wiele innych. Jeżeli interesuje Państwa rejs wakacyjny na morzu, zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas usług.

Gwarantujemy w pełni sprawne jachty, a także bezpieczeństwo na wodzie zapewnione przez młodych, aczkolwiek doświadczonych kapitanów. Rejs wakacyjny na morzu to doskonała forma rozrywki zarówno dla paczki przyjaciół, jak i rodziny, która pragnie przeżyć ciekawą i niezapomnianą przygodę.

Aby sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, przygotowaliśmy bogatą oraz zróżnicowaną ofertę, z której z pewnością każdy wybierze opcję odpowiednią dla siebie. Zapewniamy również atrakcyjne ceny świadczonych przez nas usług.

 
Copyright © WODNA SOWA – Imprezy integracyjne dla firm. Rejsy integracyjne. Eventy żeglarskie.
Projekt i wykonanie: Artneo.pl & Strony www