Pracowaliśmy dla:
      

Nasze dotychczasowe rejsy morskie

Morska przygoda na Wyspach Owczych

Wyruszyliśmy na niezwykłą przygodę niesieni falami morza Norweskiego - w kierunku malowniczych Wysp Owczych. Chociaż straszono nas deszczową pogodą, wiedzieliśmy że widoki będą niezapomniane. I tak było! Chociaż słońce nas nie rozpieszczało, to widok malowniczych klifów, łąk i wypasających się tam owiec, wszystko nam wynagrodził. Świetny rejs, doborowe towarzystwo i fale rozbijające się o skały - czy potrzeba czegoś więcej?

Rejs morski po Zatoce biskajskiej

W poszukiwaniu gorących promieni południowego słońca wybraliśmy się na rejs po Zatoce Biskajskiej. Żeglowaliśmy wybrzeżem Francji oraz Hiszpanii. Wieczorami zawijaliśmy do portów na zasłużony wypoczynek, a w ciągu dnia podziwialiśmy morskie widoki. Miejsca, które widzieliśmy oraz przygoda, którą przeżyliśmy na zawsze zostaną w pamięci. Dodatkowo każdy wrócił z atrakcyjną opalenizną - zasłużoną nagrodą za aktywny wypoczynek!

THE TALL SHIPS RACES 2018 - rejs po Morzu Północnym

Na pokładzie naszego żaglowca wzięliśmy udział w prestiżowych regatach The Tall Ships Races w roku 2018. Rywalizując z największymi i najpiękniejszymi żaglowcami świata na wzburzonych falach Morza Północnego doskonale się bawiliśmy. Mieliśmy również możliwość poznać żeglarzy z innych zakątków świata, co dało początek ciekawym znajomościom. Czas spędzony w takim towarzystwie i w otoczeniu wspaniałych żaglowców minął niesłychanie szybko.

Rejs morski po Morzu Irlandzkim

Kurs na Wielką Brytanię i złapać wiatr w żagle! Celem naszego rejsu było Morze Irlandzkie. Pływając między wybrzeżami Anglii i Irlandii podziwialiśmy piękne widoki, mijaliśmy z bliska wielkie wiatraki umieszczone na morzu oraz przywitaliśmy się z kilkoma delfinami. Pogoda nam wyjątkowo dopisała, fale sprzyjały, a odwiedzane miejsca dodatkowo urozmaiciły czas.

Islandia - nie taka zimna, jak ją malują

Czego się spodziewać płynąc latem w kierunku Islandii? Jak się okazuje niekoniecznie mrozów. To również wieloryby, gejzery i wodospady. Rejs pozwolił nam zobaczyć malownicze klify i podziwiać wiele niezwykłych widoków, niedostępnych z lądu. Na dobrą sprawę nawet nie odczuliśmy chłodu, który tam panował. Ponadto spędziliśmy białe noce w doborowym towarzystwie, o którym długo będzie się wspominać!

Wolna koja na naszym jachcie Conrad 54 - s/y "Leonid Teliga"

Marzysz o wyprawie w nieznane, w poszukiwaniu niezapomnianej przygody? Zabierz się z nami na pokład naszego wspaniałego jachtu Conrad 54 "Leonid Teliga"! Udostępniamy wolne koje na każdy organizowany przez nas rejs - wystarczy się zapisać, żeby spełnić swoje marzenia. Spędzisz kilka dni chłonąc morską atmosferę, aktywnie wypoczywając i wszystko w doskonałym towarzystwie. Sprawdź wolne koje już dziś!

Rejs sylwestrowy na Wyspach Kanaryjskich

Noc Sylwestrowa w wyjątkowym miejscu? Dlaczego nie! Wyspy Kanaryjskie, otaczające piękno, kołysanie żagli wśród fal, zapach słońca i morza o poranku. Zwiedzanie wysp: La Palmy, Gomery, El Hierro, czy Gran Canarii to jedne z najpiękniejszych wysp na świecie. Wystarczy kilkudniowy rejs aby spełnić marzenia! Oprócz świetnych humorów wracamy bogatsi o wiedzę związaną z żeglugą, meteorologią, nawigacją i obsługą jachtu.

Rejsy morskie stażowe - Teneryfa - Agadir - Madera

Brakuje Ci stażu w żeglarstwie? Mamy dla Ciebie wspaniałą przygodę, podczas której doszkolisz umiejętności żeglarskie. Piękno morza, wyspy, które zachwycają od pierwszego wejrzenia i powodują, ze chcesz wracać po więcej i więcej!

Rejs morski po Morzu Tyrreńskim

Nasz rejs po Morzu Tyrreńskim to świetna okazja do zwiedzenia zakątków Morza śródziemnego. Pogoda, która dopisała, wrażenia nie tylko słoneczne, przede wszystkim wspomnienie wspaniałej przygody. Jeszcze kiedyś powtórzymy dla tych, którzy zapragną odnaleźć chwilę dla siebie w tak pięknym miejscu!

Rejs stażowy po Atlantyku

Szkolenie po wodach Atlantyku! To czas, który pozostanie z Wami na zawsze. Poza zdobyciem dodatkowych umiejętności dostarczyliśmy wspomnień do końca życia. Zagadnienia z nawigacją i obsługą jachtu przekazywane na falach i słonecznym niebie. Piękno krajobrazu, wspaniała pogoda, świetne towarzystwo! Zachęcamy do kolejnych wojaży i rejsów z nami!

The Tall Ships Races 2017

Bałtyk, nasze rodzime morze. zachwyca, kusi, zachęca do spędzenia na jego wodach choć kilku dni. Rejs stażowy, który poza doświadczeniem daje poczucie odpoczynku i wspaniałej przygody. Słońce odbijające się od fal, cisza o poranku, gwar i ruch w ciągu dnia. Mnóstwo uśmiechu, dobrej zabawy i przy okazji cennej wiedzy, którą przywozimy z powrotem. 

 
Copyright © WODNA SOWA – Imprezy integracyjne dla firm. Rejsy integracyjne. Eventy żeglarskie.
Projekt i wykonanie: Artneo.pl & Strony www