Pracowaliśmy dla:
      

Nasze dotychczasowe rejsy morskie

Morska przygoda na Wyspach Owczych

Wyruszyliśmy na niezwykłą przygodę niesieni falami morza Norweskiego - w kierunku malowniczych Wysp Owczych. Chociaż straszono nas deszczową pogodą, wiedzieliśmy że widoki będą niezapomniane. I tak było! Chociaż słońce nas nie rozpieszczało, to widok malowniczych klifów, łąk i wypasających się tam owiec, wszystko nam wynagrodził. Świetny rejs, doborowe towarzystwo i fale rozbijające się o skały - czy potrzeba czegoś więcej?

Rejs morski po Zatoce biskajskiej

W poszukiwaniu gorących promieni południowego słońca wybraliśmy się na rejs po Zatoce Biskajskiej. Żeglowaliśmy wybrzeżem Francji oraz Hiszpanii. Wieczorami zawijaliśmy do portów na zasłużony wypoczynek, a w ciągu dnia podziwialiśmy morskie widoki. Miejsca, które widzieliśmy oraz przygoda, którą przeżyliśmy na zawsze zostaną w pamięci. Dodatkowo każdy wrócił z atrakcyjną opalenizną - zasłużoną nagrodą za aktywny wypoczynek!

THE TALL SHIPS RACES 2018 - rejs po Morzu Północnym

Na pokładzie naszego żaglowca wzięliśmy udział w prestiżowych regatach The Tall Ships Races w roku 2018. Rywalizując z największymi i najpiękniejszymi żaglowcami świata na wzburzonych falach Morza Północnego doskonale się bawiliśmy. Mieliśmy również możliwość poznać żeglarzy z innych zakątków świata, co dało początek ciekawym znajomościom. Czas spędzony w takim towarzystwie i w otoczeniu wspaniałych żaglowców minął niesłychanie szybko.

Rejs morski po Morzu Irlandzkim

Kurs na Wielką Brytanię i złapać wiatr w żagle! Celem naszego rejsu było Morze Irlandzkie. Pływając między wybrzeżami Anglii i Irlandii podziwialiśmy piękne widoki, mijaliśmy z bliska wielkie wiatraki umieszczone na morzu oraz przywitaliśmy się z kilkoma delfinami. Pogoda nam wyjątkowo dopisała, fale sprzyjały, a odwiedzane miejsca dodatkowo urozmaiciły czas.

Islandia - nie taka zimna, jak ją malują

Czego się spodziewać płynąc latem w kierunku Islandii? Jak się okazuje niekoniecznie mrozów. To również wieloryby, gejzery i wodospady. Rejs pozwolił nam zobaczyć malownicze klify i podziwiać wiele niezwykłych widoków, niedostępnych z lądu. Na dobrą sprawę nawet nie odczuliśmy chłodu, który tam panował. Ponadto spędziliśmy białe noce w doborowym towarzystwie, o którym długo będzie się wspominać!

Wolna koja na naszym jachcie Conrad 54 - s/y "Leonid Teliga"

Marzysz o wyprawie w nieznane, w poszukiwaniu niezapomnianej przygody? Zabierz się z nami na pokład naszego wspaniałego jachtu Conrad 54 "Leonid Teliga"! Udostępniamy wolne koje na każdy organizowany przez nas rejs - wystarczy się zapisać, żeby spełnić swoje marzenia. Spędzisz kilka dni chłonąc morską atmosferę, aktywnie wypoczywając i wszystko w doskonałym towarzystwie. Sprawdź wolne koje już dziś!

Rejs sylwestrowy na Wyspach Kanaryjskich

opis rejsu

Rejsy morskie stażowe - Teneryfa - Agadir - Madera

opis rejsu

Rejs morski po Morzu Tyrreńskim

opis rejsu

Rejs stażowy po Atlantyku

opis rejsu

The Tall Ships Races 2017

opis rejsu

 
Copyright © WODNA SOWA – Imprezy integracyjne dla firm. Rejsy integracyjne. Eventy żeglarskie.
Projekt i wykonanie: Artneo.pl & Strony www