Pracowaliśmy dla:
      

Szkolenia żeglarskie - sternik motorowodny

Jeżeli Państwa pragnieniem jest przejść przez doskonalące i nowoczesne na morskich falach kursy, sternik motorowodny będzie z pewnością jednym z najlepszych patentów do spełnienia swoich marzeń. Dzięki nam zdobędą Państwo umiejętności, które kompleksowo przygotują Was do przystąpienia do egzaminu w zakresie wspomnianego wyżej patentu.

Po pozytywnym rozpatrzeniu Państwa egzaminu będziecie mogli prowadzić jachty motorowe po wodach śródlądowych, ale również jachty motorowe o maksymalnej długości do 18 m po wodach morskich. Wszystkie patenty są wydawane przez Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego. Zatem jeżeli tylko będą Państwo mieli życzenie, takie uprawnienie pozwoli Wam pływać motorówką oraz skuterem wodnym bez żadnych ograniczeń z punktu widzenia mocy silnika po jeziorach, jak i również po rzekach, ale także po wodach morskich zarówno nocą, jak i przez dzień.

Prowadzimy bardzo rozbudowane i kompleksowe szkolenia. Sternik motorowodny to tytuł, który można zdobyć w ramach jednego z oferowanych przez nas patentów. Mogą się o niego starać osoby pełnoletnie, czyli po ukończeniu 18 roku życia. Kolejnym wymogiem przed przystąpieniem do egzaminu jest konieczność odbycia minimum dwóch rejsów morskich, których łączny czas będzie wynosił min. 200 godzin całkowitej żeglugi.

Patent otrzymują wszyscy, którzy pozytywnie zdali egzamin testujący ich wiedzę oraz doświadczenie. Prezentujemy ciekawe i pełne emocji oraz wiadomości profesjonalne kursy żeglarskie. Sternik morski to kolejny kurs przygotowany przez naszą firmę, który jest programem w pełni opartym na najnowszym prawie i wymaganiach, ale także na doświadczeniu naszego zespołu.

Wszyscy nasi instruktorzy to profesjonaliści, którzy służą pomocą radą i kierują w stronę kursantów liczne wskazówki, by każdy rejs nie był dla nich stresującą sytuacją, lecz przygodą, w której należy brać odpowiedzialność za swoje działania. W oparciu o wiedzę i praktykę mogą Państwo nabyć umiejętności, które przyczynią się do ukształtowania charakteru i sposobu postępowania w wielu, również kryzysowych sytuacjach na rejsie.

Czy człowiek za burtą, czy sztorm, będą Państwo wiedzieli, jak reagować oraz jak udzielić pierwszej pomocy osobom potrzebującym. Punkt po punkcie przedstawimy naszym kursantom wszystkie możliwe scenariusze i przebieg zdarzeń, i nauczymy reagowania adekwatnie do powstałej sytuacji. Prezentowane szkolenia są najlepszą przepustką do Państwa sukcesu i spełnienia marzeń, a także do rozpoczęcia przygody swojego życia na falach.

Zarówno wiedza teoretyczna, jak i praktyczne umiejętności sprawią, że egzamin będzie jedynie kolejnym etapem dalszej wędrówki w stronę sukcesu. Nasz zespół zadba, by podczas szkolenia wszyscy uczestnicy otrzymali również wskazówki na temat wspomnianego już egzaminu, sposobu jego prowadzenia oraz wymogów w postaci niezbędnych dokumentów. Warto już dzisiaj zawalczyć o swoje marzenia i zapisać się na proponowany kurs.

 
Copyright © WODNA SOWA – Imprezy integracyjne dla firm. Rejsy integracyjne. Eventy żeglarskie.
Projekt i wykonanie: Artneo.pl & Strony www