Pracowaliśmy dla:
      

Kurs na jachtowego sternika morskiego

Każda osoba, pragnąca zdobyć polski patent żeglarski, którym jest kurs jachtowy sternik morski musi mieć ukończone 18 lat i zdany właściwy dla tego szkolenia egzamin. Aby mieć pewność, że późniejsze morskie wyprawy będą dla Ciebie niesamowitą przygodą, do której będziesz w pełni przygotowany, zapraszamy do udziału w szkoleniu, w którym zapewniamy całkowitą aktywizację wszystkich uczestników na jachcie, a także przygotowanie do pełnienia obowiązków, z którymi wiąże się kompleksowy rejs.

Żaden kurs stacjonarny nie odda tego, co otrzymuje się na kursie praktycznym. Taka forma nauki ma również charakter stażowy. Będąc członkiem załogi będziesz pełnił funkcję kapitana, Twoim obowiązkiem będzie również prowadzenie nawigacji i dowództwa na jachcie. Podczas pobytu w porcie będziesz ćwiczył swoje umiejętności manewrowania, a w trakcie nocnych rejsów nauczysz się nawigacji z wykorzystaniem innych metod, niż tylko własnego wzroku.

Szkolenie jachtowy sternik morski jest skierowane do osób, które chcą samodzielnie prowadzić jacht i czerpać z tego niesamowitą przyjemność. Każdy, kto pragnie przejść przez profesjonalne i w pełni zaktywizowane szkolenie na jachtowego sternika morskiego będzie posiadał uprawnienia wyższe od uprawnień żeglarza jachtowego. Dzięki temu uzyska pozwolenie na prowadzenie jachtów żaglowych po wodach śródlądowych z silnikiem lub bez, a także po wodach morskich jachtów o maksymalnej długości do 18m, zarówno w dzień, jak i nocą. Jeżeli chodzi o kwestie wymagań, oprócz wspomnianych już wyżej 18 lat, należy ponadto odbyć minimum 2 rejsy pełnomorskie o łącznym minimalnym czasie 200 godzin żeglugi.

Wspomniane rejsy muszą zostać przeprowadzone jeszcze przed przystąpieniem do egzaminu. Drugie kryterium to konieczność zdania egzaminu z wynikiem pozytywnym na patent jachtowego sternika morskiego. Szkolenia żeglarskie na sternika jachtowego to intensywne kursy, w których oprócz wiedzy praktycznej staramy się przekazać jak największy zasób również wiedzy teoretycznej, a także własne doświadczenie, rady wypływające wprost z profesjonalizmu naszych profesjonalnych instruktorów. Przede wszystkim dbamy o to, by przekazywana wiedza była jak najbardziej czytelna dla odbiorcy, udzielamy odpowiedzi na wszelkie pytania i jesteśmy do dyspozycji naszych Kursantów przez cały czas trwania szkolenia.

Jeżeli jesteś zdecydowany na wielką przygodę w swoim życiu, która dostarczy Ci wielu pozytywnych doświadczeń i pomoże w budowaniu niesamowitych podróży i wspomnień, zapisz się jeszcze dziś na nasze kursy. Nasza kadra pomoże Ci stać się kapitanem na swoim pokładzie.

 
Copyright © WODNA SOWA – Imprezy integracyjne dla firm. Rejsy integracyjne. Eventy żeglarskie.
Projekt i wykonanie: Artneo.pl & Strony www