Pracowaliśmy dla:
      

Islandia - nie taka zimna, jak ją malują

Islandia, magiczna kraina lodu, marzenie niejednego podróżnika. Mieszkańcy tego państwa są dość osobliwi - wierzą w elfy i wiele innych mistycznych stworzeń, rezygnując z dróg szybkiego ruchu w ich siedliskach, kochają kąpiele w odkrytych basenach niezależnie od pory roku i sami dziergają sobie sweterki z owczej wełny. To wszystko sprawia, że podróż w to miejsce z pewnością będzie niezapomniana!

Zimą kraj opanowuje mrok, co może skłaniać ku depresyjnym nastrojom, jest to jednak najlepszy czas na obserwację niezwykłej urody zorzy polarnej. Latem, białe noce wprawiają wszystkich w nastrój celebracji, gdyż wreszcie można nadrobić braki nasłonecznienia. Jest to świetny moment na zwiedzanie tej wyjątkowej wyspy. Dla wszystkich, którzy marzą o wybraniu się w rejs morski, Islandia jest doskonałą destynacją.

Wyspa ma doskonale rozwiniętą linię brzegową, która pełna jest niezwykłych fiordów i zatok. Z pokładu statku można także podziwiać niezwykłą faunę i florę tamtejszych okolic. W  ofercie naszej firmy każdy znajdzie dla siebie idealny rejs morski, dopasowany do oczekiwań. Organizowane są szkoleniowe, stażowe czy typowo turystyczne wyprawy. Dzięki takiemu doświadczeniu, można przekonać się, jak wygląda praca w grupie i na nowo poczuć ducha małej wspólnoty.

Podczas eskapady przewidziane jest zwiedzanie i wypoczynek w każdym z portów na trasie. Dzięki temu, Islandia, da się także poznać od strony pieszych wycieczek. Rejs morski to idealna okazja do zdobycia ciekawych doświadczeń, poznania siebie oraz nawiązania nowych znajomości, a także odbycia podróży z trochę innej perspektywy.

Polecane nie tylko dla wytrawnych wilków morskich, także dla wszystkich nowicjuszy, którzy pragną przeżyć przygodę życia!

Sprawdź naszą aktualną ofertę rejsów!

 
Copyright © WODNA SOWA – Imprezy integracyjne dla firm. Rejsy integracyjne. Eventy żeglarskie.
Projekt i wykonanie: Artneo.pl & Strony www